Celebrities Gossip Showbiz

Victoria Beckham dhe Harper shijojnë një ditë të mrekullueshme në spa!

Victoria Beckham ka postuar në Instagram një foto të saj dhe vajzës së saj Harper, duke shijuar një ditë spa së bashku të shtunën. Këngëtarja dhe vajza e saj përgatiteshin për ditën e tyre relaksuese së bashku.

Dizajnerja e modës kishte flokët e saj kafe të lëshuara dhe ishte pa grim për t’u përgatitur për trajtimet e saj në spa. Kjo vjen një ditë pasi Victoria u shfaq në mediat sociale për të ndarë një seri fotografish për të shënuar ditëlindjen e 46-të të Emma Bunton të premten. Në një foto, ajo mahniti me një fustan blu dhe çizme të bardha deri tek gjunjët, ndërsa mikja e saj kishte veshur një fustan saten ndërsa dyshja mbështillnin krahët rreth njëra-tjetrës.

Victoria postoi një tjetër foto ku dy yjet bashkë me Melanie Brown dukeshin sikur po kalonin kohën më të mirë të jetës së tyre. Duket se grupi vazhdimisht argëtohej në fillimet e tyre, gjë që mund të shihet përmes përzgjedhjes së fotografive që Victoria zgjodhi të postonte. Victoria i ka shkruar postimit të ditëlindjes:

Gëzuar ditëlindjen @emmaleebunton! Shumë kujtime të mrekullueshme së bashku. Ne të duam shumë! Puthje.

Ema la një koment të ëmbël duke falenderuar shoqen e saj, duke thënë:

Më e mira! Ju dua shumë të gjithëve.