Celebrities Gossip Showbiz

Vjen në jetë Kian, Eros Grezda bëhet baba për herë të parë!

Futbollisti i njohur shqiptar, Eros Grezda, disa muaj më parë kurorëzoi dashurinë e tij me martesë me këngëtaren Ajsel Abazi. Para disa kohësh dyshja njoftoi se ishin në pritje të fëmijës së tyre të parë. Ndërkaq, së fundmi bëhet me dije se ka ardhur në jetë vogëlushi i pagëzuar me emrin Noah. Këtë e ka bërë të ditur vet futbollisti në një postim në Instagram duke publikuar një foto të porsalindurit. Në dixhiturën e fotos, ai ka shkruar këto fjalë:

Mirë se erdhe vogëlushi ynë Kian. Të duam shumë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eros Grezda (@erosgrezda)

Rikujtojmë, se Erosi ka qenë i përfolur disa herë në media për jetën e tij private, ku dhe bëri bujë me lidhjen e tij me modelen Oriola Marashi.