Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Fashion

16 herët që Kate Middleton na kujtoi Princeshë Dianën me veshjet e saj!

Princeshë Diana ka qenë dhe mbetet një figurë shumë e dashur për shumë prej nesh dhe kjo lidhet jo vetëm me historinë dramatike të jetës së saj, por edhe me stilin e veçantë në veshje. Një stil unik nga një grua elegante, me veshje që nuk kanë dalë kurrë nga moda. Sot nusja e saj Kate Middleton nuk humbet rastin dita ditës të shfaqë sa shumë i ka pëlqyer veshjet e saj. Më poshtë po ju listojmë 16 foto ku veshjet e Princeshë Dianës dikur kanë një ngjashmëri të jashtëzakonshme me veshjet e Kate Middleton sot.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.