Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Fashion Magazine

Bella Hadid nuk po di të ndalet! Ja cili është projekti i saj më i ri…

Bella Hadid mesa duket ka arritur që të ketë një sukses të jashtëzakonshëm këtë vit me karrierën e saj të modelimit. Ajo po kalon nga një fushatë në një tjetër për t’u bërë imazh i markës por edhe për të prezantuar qoftë veshjet por edhe aksesorët e ndryshëm. Ky do të jetë edhe një nga sezonet që ajo do ta mbajë mend gjatë.

Të hënën bukuroshja 25-vjeçare zbuloi se ajo është imazhi i ri i markës së modës ‘Marc Jacobs’. Ajo po prezantonte koleksionin më të ri të markës ndërkohë që këtë e bëri të ditur nëpërmjet postimeve të saj në rrjetin social Instagram.

Rikujtojmë se e gjithë kjo erdhi direkt pasi modelja ishte pjesë edhe e një nga bashkëpunimeve më të mëdha si ajo e Michael Kros dhe 007. Hadid ka shkëlqyer teksa pozonte për firmën e njohur me veshjet nga linja e re, e cila përkon pothuajse në të njëjtën datë me publikimin e “No Time To Die”. Në lidhje me këtë Bella është shprehur se:

Unë e dua pavarësinë dhe karakterin e shumëanshëm të secilës vajzë si ‘Bond’. Ajo mund të jetë gjithçka që ajo dëshiron të bëhet. Kudo. Klasike, e lezetshme dhe e pavarur.

Jo vetëm me yllin Hadid por edhe me modelen Cindy Bruna, kjo fushatë ngjall një kuriozitet shumë të madh tek të gjithë. Fotografitë janë bërë në “The Ocean Club” në Bahamas, i njëjti destinacion i parë edhe në filmin e agjentit 007. Modelet janë zgjedhur si imazhi i linjës, të frymëzuar nga filmi i cili ka arritur të ketë një sukses të jashtëzakonshëm ku ka qenë edhe paraqitja e fundit e aktorit të njohur Daniel Craig si agjenti ‘007’.