Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Gossip Showbiz

Besa Kokëdhima kritikon ashpër shtetin prej vizitës së Dua Lipës!

Një ndër eventet më të rëndësishme të kësaj vere, mund të themi se është vizita e papritur e këngëtares me origjinë shqiptare, Dua Lipa në vendin tonë. Takimet e saj me Kryeministrin Edi Rama dhe kryebashkiakun Erion Veliaj janë komentuar kudo nëpër rrjete sociale dhe sigurisht media. Shumë njerëz e quajtën pritjen e Dua-s si një propagandë nga ana e drejtuesve të shtetit tonë.

Por ajo që ka bërë përshtypje ishte revoltimi surpizë i një prej personazheve shqiptarë, i këngëtares Besa Kokëdhima. Ku ka bërë një postim në InstaStory duke kritikuar ashpër shtetin shqiptar dhe theksoi se artistët në vendin tonë nuk vlerësohen, pasi ata që e marrin vëmendjen e të gjithë ‘famën’ janë politikanët.