Celebrities Gossip Showbiz

Britney Spears pozon sërish nudo, edhe pse djemtë e saj nuk janë aspak krenarë për këtë!

Britney Spears vazhdoi t’i qëndronte besnike vetes të mërkurën, teksa ndau një seri fotosh shumë të egra me 42 milionë ndjekësit e saj në Instagram. Sensacioni i pop-it, 40-vjeç, u pa krejtësisht nudo teksa dëfrehej në një plazh publik në Hawaii para pushuesve, me duar që mbulonin gjoksin dhe një emoji zemre që mbulonte pjesët intime të saj.

Kjo vjen pasi ish-bashkëshorti i saj Kevin Federline, 44 vjeç, tregoi se djemtë e tyre adoleshentë Jayden, 16, dhe Sean Preston, 17 vjeç, ishin turpëruar nga postimet e saj të egra në mediat sociale. Krijuesja e shumë hiteve lejoi që imazhet të flisnin vetë, duke mos shtuar asnjë titull.

Ylli ishte i pajisur me aksesorë vetëm me një kapele të madhe të kuqe dielli dhe një orë argjendi në kyçin e dorës ndërsa qëndronte në rërë. Ajo është parë duke treguar fizikun e saj të përsosur në një mori pozash.

Këngëtarja ka përfshirë një klip të shkurtër bardh e zi në karuselin e saj fotografik, që e tregonte para se të zhvishej. Në klip ajo shihet e veshur me një top dhe një palë pantallona të shkurtra. Së fundmi, ylli shtoi një foto artistike të kapelës së saj prej kashte me një shishe verë dhe syzet e saj të diellit sipër.