Celebrities Magazine Showbiz

Cara Delevinge sjell dokumentarin “Planet Sex” për Shën Valentin dhe me shumë mundësi mund ta merrni me mend për çfarë bëhet fjalë!

Modelja Cara Delevingne ka treguar pamjen e saj mahnitëse gjatë pushimeve në Meksikë. Modelja 30-vjeçare e lindur në Londër ka pozuar për foto me një rroba banje të zeza, teksa shikonte në distancë përpara pamjeve mahnitëse nga pishina e saj e pafundme në një resort luksoz pushimi. Ylli dukej e relaksuar teksa i lidhi flokët e saj të gjatë biondë në një bisht të lartë dhe dukej se nuk ishte e veshur me make up, teksa dielli binte mbi të.

Ajo i shpërndau fotot në Instagram për 42.4 milionë ndjekësit e saj. Ylli po bënte një pushim dhe relaksim shumë të nevojshëm pasi përfundoi xhirimet e një serie dokumentare “Planet Sex” për BBC që do të transmetohet më vonë këtë vit. Seriali do të shfaqet premierë në SHBA fillimisht në ditën e Shën Valentinit përpara se të shfaqet në BBC më vonë këtë vit. Gjithashtu në Instagramin e saj, Cara ndau një foto të saj duke parë distancën e rrethuar nga palma në Story-n e saj në Instagram.

Aktorja dhe modelja ka qenë e hapur për përvojat e saj me seksualitetin, pasi ajo ka eksploruar në udhëtimin e saj drejt zbulimit të vetvetes.  Në të kaluarën, Cara ka qenë e lidhur në mënyrë romantike me Harry Styles, Miley Cyrus dhe Leonardo DiCaprio. Ajo gjithashtu është konfirmuar të ketë lidhje me femra, duke përfshirë këngëtarin St. Vincent, aktoren Ashley Benson dhe tani po takohet me këngëtaren Leah Mason, e njohur gjithashtu si ‘Minke’. Dyshja konfirmuan lidhjen e tyre në fillim të vitit të kaluar.