Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Fashion

Çfarë duhet të keni me patjetër në garderobë para të 30-ave!

Nëse po i afroheni ditëlindjes suaj të 30-të dhe jeni duke pyetur veten se çfarë duhet të keni me patjetër në garderobën tuaj, ky është artikulli i duhur për ju. Si fillim vlen të theksohet që secili duhet të veshë çfarë pëlqen dhe ndjehet mirë me to, por ka disa trend-e të cilat duket se nuk do të dalin kurrë nga moda dhe investimi në to do t’ja vlejë gjithmonë.

Pas tre dekadash, padyshim që keni eksperimentuar me disa stile të ndryshme ndër vite dhe ne shpresojmë se keni arritur të kuptoni se një masë, ngjyrë, apo model i përshtatshëm për ju do të duket gjithmonë më mirë dhe më ‘In’.

Duke marrë parasysh se si të visheni në të 30-at, tashmë, ju e dini se çfarë ju pëlqen dhe jeni gati ta përqafoni atë, sepse jeta është shumë e shkurtër për të mos dashur atë që keni veshur.

Më poshtë janë disa nga veshjet esenciale që me gjasa do të jenë mbizotëruese deri në vitin 2051.

Bluzë e thjeshtë e bardhë

ALEX MILL

$38

 

Xhinse pas trupit

EVERLANE

$78

Një çantë e shtrenjtë cilësore

NET-A-PORTER

$2,250

Xhaketë e zezë lëkure

MODA OPERANDI

$6,050

 

Pantallona të zeza

NET-A-PORTER

$330

 

Diçka ‘Vintage’

FARFETCH

$620

Bluzë me shkrime

UNIQLO

$20

Xhaketë serioze pune

SAKS FIFTH AVENUE

$700

Çizme të zeza

DEAR FRANCES

$620

Fustan eventesh

SELFRIDGES

$285

 

Bizhuteri

GARMENTORY

$125