Celebrities Magazine Showbiz

Çifti i ‘Yellowstone’ në ekran konfirmon romancën në jetën reale, duke rrëmbyer të gjithë vëmendjen e rrjetit!

Një dyshe e “Yellowstone” në ekran ka konfirmuar se janë duke u takuar në jetën reale. Hassie Harrison dhe Ryan Bingham dolën në Instagram të mërkurën me lajmin. “Më shumë se një shkëndijë @hassieharrison”, ka shkruar Bingham në foton e të dyve duke u puthur. Ndërkohë që Harrison komentoi:

Të dua, kauboj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ryan Bingham (@ryanbinghamofficial)


Në serialin hit, Bingham luan Walker, një ish i dënuar i kthyer në fermë. Harrison luan një vrapues me fuçi dhe një fermë. Bob Kirkland, i cili luan Sherif Ramsey dhe Jen Landon, i cili luan Teeter, të dy i pëlqyen lajmet në Instagram. Të dy postuan për dashurinë e tyre në mes të disa dramës së raportuar të produksionit me “Yellowstone” lidhur me faktin nëse ylli Kevin Costner planifikon të qëndrojë. Por Keith Cox, president i zhvillimit dhe prodhimit në Paramount Network, tha gjatë një paneli të PalyFest në fillim të këtij muaji, se transmetuesi është shumë i sigurt se do të vazhdojë me shfaqjen tonë. Franshiza “Yellowstone” përfshin seritë spinoff, “1883” dhe “1923”. Matthew McConaughey do të luajë në një serial të tretë spinoff në të ardhmen.