Celebrities Gossip Showbiz

“E dashura ime e re”, puthje në buzë me një vajzë, Loredana habit ndjekësit!

Loredana është ndër reperet më në zë dhe të suksesshme të momentit. Këngët e saj padyshim që brenda pak orësh numërojnë miliona klikime dhe rezultojnë shumë të pëlqyera. Reperja shpesh ndan momente nga jeta e saj personale duke nisur që nga postimet me vajzën dhe nga përditshmëria e saj.

Vetëm pak më parë Loredana ka habitur ndjekësit dhe ka ngritur mjaft aludime me një video të postuar në Tik Tok. Në video reperja shfaqet duke puthur në buzë një vajzë dhe ka shkruar: “E dashura ime e re”. Nuk dihet nëse kjo është diçka e vërtetë apo Loredana ka dashur t’ju bëj një lojë ndjekësve të saj dhe gjithë të tjerëve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gazeta Shqip (@gazeta_shqip)

Shumë spekulime ka pasur nëse Lori është apo jo në një lidhje e me anë të një postimi në Instastory duket se ka pranuar se ka gjetur dashurinë e saj. Kjo pasi teksa ka ndarë me ndjekësit një foto të dorës së saj ku mban një orë elektronike e cila është e lidhur me telefonin dhe mesazhet shfaqen aty. Por duket se në mënyrë të qëllimshme reperja ka zgjedhur të zbulojë mesazhin që i është dërguar dhe shkruhet: “Të dua zemër”.