Celebrities Gossip Showbiz

Efi Dhedhes tregon pse refuzoi ftesën për të luajtur tek filmi me Luiz Ejllin dhe Olta Gixharin!

Efi Dhedhes ka qenë padyshim një nga protagonistet e këtij edicioni të dytë të ‘Big Brother VIP 2’ që arriti të ketë një sukses të jashtëzakonshëm. E komentuar në rrjet për lojën e saj brenda shtëpisë, raportet me Luizin, e padyshim edhe për jetën e saj private.

Ditën e djeshme Efi ka qenë e ftuar në emisinin “Shqipëria Live” dhe pas kaq kohësh pa marrë pjesë në intervista ka folur për jetën e saj private, profesionale dhe marrëdhënine me disa persona publikë.  Efi ka treguar se ka marrë ftesë për të qenë pjesë e filmit “Në kuadër të dashurisë” dhe se nuk e ka pranuar pasi nuk ka qenë rol kryesor.

Do të pëlqente të ishe pjesë e filmit?

Efi: Me erdhi një propozim po absolutisht nuk e pranova sepse roli ishte shumë i vogël

Po të kishte qenë rol kryesor do e kishe pranuar ?

Efi: Patjetër që po

Edhe pse do ishe krahë Luizit dhe Oltës?

Efi: Është punë, puna është punë

 

Së fundmi Efi ka treguar se ka nisur bashkëpunimin me Lori Caffe, ku do të jetë imazh i saj.