Celebrities Gossip Showbiz

Hailey Bieber shkëlqen në reklamën festive të Victoria’s Secret!

Hailey Bieber po ndihmon të futet në frymën e festave me një reklamë të re për Victoria’s Secret. Modelja 25-vjeçare tregoi këmbët e saj të tonifikuara dhe barkun e saj të zbukuruar me një veshje jeshile të tejdukshme të brendshme, çorape të zeza dhe këpucë argjendi të martën në rrjetet sociale.

Flokët e saj ishin stiluar të drejta dhe ajo mbante atë që dukej të ishte një varëse diamanti dhe perla e ngjitur në një fjongo të zezë si gjerdan. Pranë fotos në të cilën ajo qëndron në një sfond të bardhë me krahun e saj të vendosur rastësisht në një mbështetëse të madhe floriri VS, Hailey shkroi, “Ndani gëzimin këtë sezon festash”.

Postimi mori më shumë se 100 mijë pëlqime në 30 minutat e para. Kujtojmë se Hailey zbuloi në një intervistë në nëntor të vitit 2021 në Podcast In Good Faith me Chelsea dhe Judah Smith se ajo iu drejtua mamasë së saj gjatë një pike të ulët në martesën e saj kur ajo dhe burri i saj, Justin, kishin vështirësi.

Mbaj mend që e telefonova disa herë të ndryshme, një herë të veçantë kur ishim në Brooklyn dhe po e telefonoja, po qaja dhe thashë: Unë thjesht nuk mund ta bëj. Nuk ka mundësi që të mund ta bëj këtë nëse do të jetë kështu përgjithmonë.