Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Fashion

Koleksioni i ri i këpucëve nga Victoria Beckham!

Ylli i njohur botëror, Victoria Beckham, ka prezantuar koleksionin e saj të ri të këpucëve Pranverë/Verë 2021. Kur është fjala për këpucët, me Victoria-n nuk ka shaka. Ajo guxon gjithmonë, madje edhe atëherë kur mund të thyejë kodin e veshjes.

Njihuni me to:

Pump/Portokalli Fluoreshente

$‌850.00

Rita Mule/E kuqe

$‌1,150

Rita Mule/ E Bardhë

$‌1,150

Olivia Mule/Lejla

$‌735

Carmen Pump

$‌1,300

Julia Kitten Heel/Të bardha me detaje zinxhiri

$‌1,100

Olivia Mule/Të zeza

$‌735

Rikujtojmë, se nëse po i afroheni ditëlindjes suaj të 30-të dhe jeni duke pyetur veten se çfarë duhet të keni me patjetër në garderobën tuaj, ky është artikulli i duhur për ju.