Celebrities

Meghan Markle më në fund lançon produktin e parë të shumëpritur nga American Riviera Orchard!

Meghan Markle më në fund ka lançuar produktin e parë të shumëpritur nga American Riviera Orchard. Dukesha e Sussex-it njoftoi fillimisht markën e saj të re të stilit të jetesës më 14 mars dhe që atëherë, nuk ka pasur njoftime të mëtejshme, me shumë fansa mbretërorë që shpresojnë të marrin në dorë disa nga produktet e shtëpisë dhe erëzat e ngacmuara nga Meghan.

Megjithatë, ajo tani ka zbuluar produktin e saj debutues për American Riviera Orchard, pasi doli se ajo kishte dërguar 50 kavanoza me reçel luleshtrydhesh të bërë në shtëpi për miqtë dhe influencerave të mediave sociale të hënën.

Dizajnerja Tracy Robbins, e cila u bë shoqe e ngushtë me Meghan pasi morën pjesë në një premierë filmi në Xhamajka në fillim të këtij viti, si dhe Delfina Balquier – gruaja e mikut më të mirë të Harry-t dhe lojtarit të polo-s, Nacho Figueras – postuan një imazh të produktit të shumëpritur në Instagram.

Tracy, e cila është e martuar me shefin e Paramount, Brian Robbins, shkoi në mediat sociale për të postuar një foto, e cila përmbante një etiketë që kishte logon e American Riviera Orchard dhe ‘Montecito’ poshtë, dhe fjalët “17 nga 50”, që tregonte grumbulli i reçelit ishte vetëm një shijues i vogël i asaj që do të vinte.