Celebrities Gossip Showbiz

Modelja Hailey Bieber shkëlqen dhe jashtë pasarelës…

Hailey Bieber ishte e gjitha e mrekullueshme gjatë kryerjes së punëve në Beverly Hills të martën. Biznesmenja dhe modelja, 25 vjeçe, kishte veshur një bluzë gri dhe pantallona të ulëta, duke treguar belin e saj. Bieber mbante një maskë të zezë njëpërdorimshme për fytyrën dhe syze të zeza të hijshme ndërsa ishte jashtë.

Hailey i tërhoqi flokët e saj brune me shkëlqim në një topuz në pjesën e mesme të kokës dhe të stiluar në pjesën qendrore. Ajo veshi një palë vathë të vegjël floriri dhe unazën e saj të madhe, vezulluese të martesës nga bashkëshorti Justin Bieber. Bieber, zyrtarisht Baldwin, kishte një manikyr të zi në thonjtë e saj të zbukuruar në mënyrë perfekte.

Së fundmi Hailey Bieber ka diskutuar për jetën e saj seksuale me bashkëshortin, Justin. E ftuar në podcastin “Call Her Daddy” modelja ka dhënë detaje për jetën intime të çiftit madje duke zbuluar edhe pozicionet e preferuara. Modelja u shpreh se si marrëdhëniet treshe nuk funksionojnë në çift duke thënë se:

Ne kemi punuar shumë për të qenë në hapësirën ku jemi tani dhe për t’i besuar njëri-tjetrit, dhe ka një besim dhe lidhje kaq të bukur sa nuk mendoj se kjo është diçka me të cilën do të isha rehat.