Celebrities Love & Sex Showbiz

Hailey Bieber një ‘libër i hapur’, rrëfen jetën seksuale me bashkëshortin dhe pozicionin e saj të preferuar…

Së fundmi Hailey Bieber ka diskutuar për jetën e saj seksuale me bashkëshortin, Justin. E ftuar në podcastin “Call Her Daddy” modelja ka dhënë detaje për jetën intime të çiftit madje duke zbuluar edhe pozicionet e preferuara. Modelja u shpreh se si marrëdhëniet treshe nuk funksionojnë në çift duke thënë se:

Ne kemi punuar shumë për të qenë në hapësirën ku jemi tani dhe për t’i besuar njëri-tjetrit, dhe ka një besim dhe lidhje kaq të bukur sa nuk mendoj se kjo është diçka me të cilën do të isha rehat.

Hailey zbuloi gjithashtu se ajo dhe Justin janë gjithashtu më shumë njerëz që preferojnë seksin gjatë natës sesa në mëngjes, edhe pse ajo është gjithmonë e hapur për pak kënaqësi në mëngjes. Themeluesja e “Rhode” pranoi se pozicioni i saj i preferuar i seksit është “doggy style”, por gjithashtu tha se ajo zakonisht është në humor për diçka të ndryshme sa herë që gjenden nën çarçafë.

Hailey dukej se ishte një libër i hapur gjatë intervistës, pasi ajo gjithashtu foli për marrëdhënien e mëparshme të bashkëshortit të saj me Selena Gomez dhe tha se “nuk ishte kurrë në një lidhje me të kur ai ishte me dikë”. Ajo sqaroi se ajo kurrë nuk e “rrëmbeu” Justin nga ylli 30-vjeçar i “Only Murders in the Building”, duke thënë se “nuk është karakteri i saj për të ngatërruar marrëdhëniet e dikujt”.

Mendoj se ishte gjëja më e mirë që mund të kishte ndodhur që ai të vazhdonte dhe të fejohej, të martohej dhe të vazhdonte jetën e tij në atë mënyrë. Unë e di se çfarë po ndodhte kur u kthyem bashkë dhe e di se çfarë duhej të ndodhte që ata të ktheheshim së bashku në një mënyrë të shëndetshme. Unë kurrë nuk do të doja të hyja në një lidhje, të fejohesha dhe të martohesha me të. Unë e di me të vërtetë që ne ishim në gjendje të ktheheshim së bashku sepse ishte plotësisht e mbyllur.