Celebrities Magazine Showbiz

Një përballje midis Austin Butlet dhe Vannesa Hudgens patjetër që pritej të ndodhej në festën e Oscar 2023!

Vanessa Hudgens iu shmang ish të dashurit Austin Butler të dielën mbrëma pas ndarjes së çmimeve të Akademisë 2023. Aktorja u kap në video duke parë telefonin e saj, me sa duket në një përpjekje për të shmangur kontaktin me sy me ish-in e saj, teksa kalonte pranë Butler-it në festën e pasme të Vanity Fair Oscars.

Në atë kohë, Butler po qëndronte pranë Sharon Stone ndërsa priste një makinë jashtë ngjarjes së mrekullueshme në Beverly Hills, Kaliforni. Ylli i “Elvis” dukej sikur hodhi një vështrim në drejtim të Hudgens, ndërsa ajo kaloi pranë tij dhe u largua pa bërë bisedë. Është e paqartë nëse dyshja, të cilët kishin lidhje për gati nëntë vjet nga 2011 deri në 2020, folën brenda partisë. Fotografitë zbulojnë se Butler mori pjesë në festë me të dashurën e tij të re, Kaia Gerber.

Më herët gjatë natës, Butler, 31 vjeç, mori të gjithë vëmendjen në rrjet në internet sepse ende fliste me theksin e tij tashmë të famshëm “Elvis”, i cili mund të dëgjohej gjatë intervistave në tapetin e kuq. Mjaft interesante, ishte Hudgens, 34 vjeç, e cila fillimisht i tha Butlerit se duhet të portretizonte Elvis Presley-n një ditë, përpara se të arrinte koncertin e lakmuar në dramën biografike të Baz Luhrmann-it të vitit 2022.

Kur po e humb theksin Austin Butler? Apo është pjesë e ADN-së së tij tani? Austin Butler ka ende një aluzion të atij theksi dhe unë do ta fus në një dollap me kyç.

Butler gjithashtu mori një nominim për aktorin më të mirë për portretizimin e tij të këngëtarit “Jailhouse Rock”. Megjithatë, vlerësimi në fund i shkoi Brendan Fraser për rolin e Charlie, një mësues anglez mbipeshë, në “The Whale”.