Celebrities Gossip Showbiz

Nuk do ta besoni se cili është personi i vetëm që mund të nxisë pajtimin mes Harry dhe William!

Individë të panumërt kanë pohuar se Princesha e Uellsit është i vetmi person i gjallë në familjen mbretërore që ka një shans për të pajtuar Princin Harry me William, dhe disa kanë thënë se ajo mund t’i ofrojë paqe kunatit të saj kur ai të kthehet në Britania e Madhe këtë javë. Por ish-shërbyesi i Princeshës Diana Paul Burrell thotë ekskluzivisht për The Mirror se grindja është ende shumë “e papërpunuar” që Kate të përfshihet.

Kaq shumë janë thënë dhe njerëzit janë lënduar. Dhe nuk mendoj se mund të korrigjohen tani, kjo do të marrë kohë. Është ende e papërpunuar dhe familja mbretërore nuk është e lehtë dhe falëse. I vetmi person që ka një shans të vogël për t’u pajtuar me djemtë do të jetë Kate.

Por ai nuk beson se në fund të fundit Kate dëshiron të mirëpresë Harry-n dhe gruan e tij Meghan Markle përsëri në familje. Harry dhe Meghan kanë pohuar se Dukesha e Sussex-it u përball me racizëm në familje kur ishte shtatzënë dhe se stafi i Pallatit nuk e mbështeti kur ajo kishte mendime vetëvrasëse.

Gjërat u bënë edhe personale kur Harry pohoi në librin e tij se Kate e bëri Meghan të qante në prag të dasmës së tyre. Ai shkroi se erdhi në shtëpi për të gjetur Meghan “në dysheme” dhe “duke qarë” pas një sherri katër ditë para dasmës së tyre. Pallati refuzoi të komentonte mbi pretendimet dhe që atëherë ka pasur një ngricë në ajër.