Celebrities Gossip Showbiz

Shakira sulmohet nga dy derra të egër gjatë një shëtitjeje me djalin e saj!

Në një postim tronditës në Instagram, Shakira shpjegoi momentin kur dy derra të egër sulmuan këngëtaren gjatë një udhëtimi në park me djalin e saj Milan. Të mërkurën, më 29 shtator, Shakira postoi në mediat sociale dhe përshkroi një pasdite në një park të Barcelonës me djalin e saj 8-vjeçar Milanin. Në vend që të hipnin në një shesh lojrash ose të luanin, dyshja nënë-bir hasën disa kafshë papritur.

Shikoni sesi dy derra të egër, të cilët më sulmuan në park, e kanë lënë çantën time. Ata po e çonin çantën time në pyll me telefonin tim celular. Ata kanë shkatërruar gjithçka.

Ndërsa Shakira dhe djali i saj duket se janë të sigurt pas incidentit, sprovës nuk i erdhi fundi pa një luftë.

Milani thuaj të vërtetën. Thuaj se si mamaja jote iu ngrit derrit të egër.

Djali tjetër i Shakira me Gerard Piqué, Sasha, 6 vjeç, nuk dukej të ishte i pranishëm në incident. Edhe pse këngëtarja e “Hips Don’t Lie” përpiqet ta mbajë jetën e saj personale private, ajo ka ndarë pamje nga roli i saj si nënë. Javën e kaluar, ajo ndau një fotografi të djalit të saj duke marrë pjesë në një klasë karate.

Dhe gjatë verës, si Sasha ashtu edhe Milan morën pjesë në një vallëzim me nënën e tyre në TikTok. Kënga e tyre e zgjedhur? “Nw Da Ghetto” nga J Balvin. Për ata që shpresojnë për muzikë të re nga Shakira, ju jeni gjithashtu me fat. Në korrik, artistja befasoi fansat duke lëshuar një këngë të re të quajtur “Don’t Wait Up”. A mund të jetë një album i ri në horizont? Qëndroni të sintonizuar!