Celebrities Film & Tv Gossip Showbiz

Ylli i “Spider Man”, Andrew Garfield takon idhullin e tij nga “Cobra Kai”!

Më në fund Spider-Man takoi mikun dhe idhullin e tij të karatesë! Në Çmimet “Critics Choice 2022”, të mbajtur në Fairmont Century Plaza në Los Angeles të dielën, Andrew Garfield – i cili më parë ka shprehur adhurimin e tij për serialin e Netflix “Cobra Kai” takoi yllin Ralph Macchio, duke buzëqeshur së bashku për një foto shumë të bukur.

Garfield, 38 vjeç, u nominua për aktorin më të mirë për filmin muzikor të “Netflix” me titull “Tick, Tick… ​​​Boom!”, dhe më tej në Super Awards Critics Choice (me fituesit e shpallur më 17 mars), “Cobra Kai” nominohet për serialin më të mirë aksion dhe aktorin më të mirë në një seri aksioni për Macchio dhe William Zabka.

Macchio dhe Zabka, të dy përsërisin rolet e tyre në Karate Kid për serialin vijues. Filmi i parë në ekskluzivitet doli në 1984, i ndjekur nga i dyti në 1986 dhe i treti në 1989. Në nëntor, Garfield mori një surprizë të veçantë nga kasti i Cobra Kai përmes një videoje, në të cilën ai pati një reagim të jashtëzakonshëm ndaj mesazhit: “Hajde! O Zot. Jo, nuk mund ta përballoj!” tha ai në video duke qeshur. “Nuk më përgatite. Unë thashë: “Çfarë po bëjmë?” dhe pastaj ju bëni atë, dhe ju keni William Zabka dhe Ralph Macchio dhe unë jam duke thënë “Oh jo, ata e dinë që unë ekzistoj!” ”

Ishte një nga momentet më të mira të jetës sime!” tha ai. “Do të doja të mos ishte e vërtetë, por është.