Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip

Blendi Fevziu na tregon…

Blendi Fevziu është një ndër gazetarët më të njohur të vendit tonë. Së fundmi ai po kalon disa ditë pushimi në ishullin e mrekkulueshëm të Greqisë, Mykonos. Këtë na e ka treguar nëpërmjet fotografive që poston në Instagram-in e tij dhe në këto postime syri jonë ka kapur një detaj që tek një personazh gjithmonë shumë i kuruar si Blendi bie me të vërtetë në sy.

I rehatuar në plazh, gazetari ka harruar ose lënë enkas këmishën të pakopsitur deri në fund, duke treguar pak më shumë seç duhet. 52- vjeçari ka një fizik të shkëlqyer dhe nuk ngurron të nxjerrë formën e tij të mirë fizike.

A është ky një trend apo një shkujdesje pushimesh akoma nuk e dimë, po po  jua lëmë juve të gjykoni!