Celebrities Showbiz

Jennifer Lopez reagon pas publikimit pa leje të pamjeve brenda dasmës së saj!

Këtë fundjavë, pas gati 20 vitesh, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck patën ditën e tyre më të lumtur, megjithatë ajo kaloi pa disa njerëz të afërt. Çifti u martua në fshehtësi muajin e kaluar dhe tani e shënuan me një ceremoni solemne në pronën e aktorit në Georgia, ku morën pjesë familjarët, miqtë dhe të njohurit e tyre.

Para disa ditësh në rrjet u shpërndanë disa pamje nga brenda festës së tyre, ku shihej Jennifer teksa këndonte para Ben një këngë romantike. Megjithatë, tani këngëtarja dhe aktorja pretendon se pamjet ishin “vjedhur pa pëlqimin e tyre”.

Ajo ka kritikuar këtë veprim veçanërisht për shkak se të gjithë të ftuarve iu kërkua të nënshkruanin marrëveshjet e moszbulimit si kusht për pjesëmarrjen. Pasi llogaria e fansave të saj në Instagram, JLoW0rld, ndau klipin në Instagram, ajo komentoi:

Kjo është marrë pa leje. Kushdo që e ka bërë ka përfituar nga momenti ynë privat. Nuk e di nga e merrni të gjithë sepse ne u kërkuam të gjithëve të mos ndajnë asgjë nga dasma jonë. Kjo është zgjedhja jonë. Çdo gjë që unë publikoj private është OnTheJLo dhe është për ta ndarë me fansat e mi. Të cilën do ta bëj kur të jem gati. Kjo u vodh pa pëlqimin tonë dhe u shit për para.

Personi pas llogarisë së fansave e fshiu videon “për shkak të respektit për Bennifer” dhe në vend të kësaj ndau një postim të ri me një pamje të komentit të aktores së “Hustlers”, të cilin Jennifer e pëlqeu. Videoja që qarkulloi në internet shfaqte Jennifer, së bashku me një trupë kërcimtarësh duke i kënduar Ben, ndërsa ai ishte ulur para saj në pistën e kërcimit.

Kërcimtarja dhe aktorja amerikane, Heather Morris, ndau përvojën e saj të pakëndshme me Jennifer Lopez, kur ajo u përjashtua nga një audicion kërcimi për shkak të shenjës së horoskopit. 35-vjeçarja, e cila prej vitesh punon si kërcimtare profesioniste, u shfaq në audicionin e J.Lo, por u largua shumë më shpejt se sa pritej.