Celebrities Fashion Showbiz

Ju sjellim pak nga “magjia” e tapetit të kuq të “AMA’s 2021”!

Shfaqja e madhe e çmimeve “American Music Awards 2021″ u zhvillua ditën e djeshme në teatrin ‘Microsoft’ në Los Angeles dhe u transmetua në ‘ABC’. Një shfaqje që padyshim do të mbahet mend gjatë. Ky event këtë vit u organizua nga reperja më e njohur në të gjithë botën, Cardi B.

Kjo ishte hera e parë për këngëtaren që të drejtonte shfaqjen e ndarjes së çmimeve ku edhe më parë ishte shprehur se ndihej shumë e emocionuar dhe ishte gati që të jepte më të mirën e saj në skenën e ‘AMA’-s. Performancat e artistëve të njohur nuk kishin fund, pasi shumë yje si Olivia Rodrigo, Carrie Underwood me Jason Aldean, BTS me Coldplay, Silk Sonic nuk zhgënjyen. Pavarësisht se të shumtë ishin yjet e nominuar në shumë kategori në këtë link mësoni se cilët kryesuan.

Ndërkaq, ju prezantojmë disa nga pamjet më fantastike të mbëmjes:

Cardi B
Olivia Rodrigo
BTS
Billy Porter
Chlöe Bailey
Machine Gun Kelly/Casie Colson
Halle Bailey
JoJo
Becky G
Bad Bunny
Madelyn Cline
Larray
Liza Koshy
Givēon
Zoe Wees

 

Diplo
Winnie Harlow
Jimmy Jam
Marsai Martin
Iann
Rachel Zegler
Tate McRae
Coi Leray
Niki DeMar