Celebrities Gossip Showbiz

Kanye West i dëshpëruar kërkon të mos e largojnë nga fëmijët e tij, Kim e injoron!

Ylli i “KUWTK”, Kim Kardashian thuhet se nuk është duke komunikuar fare me ish-bashkëshortn e saj, reperin e njohur Kanye West. Ajo thjesht dëshiron të eci pëpara bazuar intervistës së fundit të Kanye, ku ai foli për betejat që po përballet me Kim dhe gjithashtu pretendon se nuk u lejua të dinte se ku po mbahej festa e 4-të e ditëlindjes së vajzës së tyre, Chicago.

Disa burime pranë Kim Kardashian për “HollywoodLife” thanë dhe shpjeguan pse Kim ka vendosur të ndjekë rrugën më korrekte kur bëhet fjalë për Kanye.

Sigurisht, ajo do të donte të mos kishte të merrej me të, por kjo është jeta në të cilën ajo është dhe thjesht duhet ta shpëtojë atë me çdo mënyrë që mundet drejt një rezultati pozitiv. Kërkon shumë punë, por kjo është mënyra se si ajo do të merret me Kanye duke ecur përpara.

Një tjetër mik i afërt me temeluesen e “SKIMS” ndau disa detaje për marrëdhënien e tyre, ndërsa ata vazhdojnë të jenë bashkë-prindër të katër fëmijëve të tyre së bashku North, Saint, Chicago dhe Psalm.

Kim nuk po flet fare me Kanye për momentin. Megjithatë, ata janë vazhdimisht në komunikim nëpërmjet dadove dhe truprojave të tyre në mënyrë që të mund të koordinojnë vizitat me fëmijët.

Së fundmi Kanye i ka bërë të ditur ish-bashkëshortes së tij se asgjë nuk mund të hyjë mes tij dhe katër fëmijëve dhe se ai do luftojë për ta në gjykatë. Reperi 44-vjeçar paralajmëroi familjen Kardashian për fëmijët e tij të mitur, North, Saint, Chicago dhe Psalm.

Ato mund të bëjnë shaka në media, ato mund të sajojnë histori për atë që unë jam, ato mund të bëjnë shumë gjëra, por unë do t’jua them live, mos luani me fëmijët e mi. Gjithçka do të jetë e ligjshme.