Celebrities Gossip Love & Sex Showbiz

Kanye West ka vendosur që gjithçka t’ia lë në dorë bashkëshortes së tij!

Kanye West është kthyer në një personazh mjaft kontrovers përmes sjelljeve dhe deklaratave të tij, megjithatë jeta e tij tashmë duket se drejtohet nga bashkëshortja e tij e re, Bianca Censori. Pasi dyshja u njohën duke punuar së bashku në një nga sipërmarrjet e biznesit të West, ata u martuan në janar dhe që atëherë janë të pandarë nga njëri-tjetri.

Sipas U.S. Sun, gruaja e re e West është përgjegjëse për orarin e tij ditor, si dhe merret me të gjitha punët e tij të biznesit. Kim Kardashian dihet se nuk është fanse e Censorit, sidomos duke pasur parasysh mënyrën se si ajo u martua me West në fshehtësi, e cila ndodhi vetëm dy muaj pasi u finalizua divorci i saj me këngëtarin.

Duket se martesa funksionon për Kanye, me atë që pa hezitimin më të vogël është i gatshëm që të gjitha çështjet e tij të biznesit t’i lë në duart e saj. Është e paqartë nëse kjo është bërë sepse emri i tij është bërë krejtësisht toksik, apo nëse ajo është me të vërtetë një mendje supreme e biznesit dhe një strategji e zgjuar.

Një burim i brendshëm i tha The Sun se lidhja mes dyshes ishte ‘më e thellë se sa është shfaqur’ pavarësisht shqetësimeve mbi ligjshmërinë e zyrtarizimit të martesës së tyre. Burimi shtoi gjithashtu se:

Ishte krejtësisht private dhe një surprizë për mbarë botën, nuk ka asnjë mënyrë që Kim ta dinte. Familja e Biankës gjithashtu e mori vesh kur pjesa tjetër e botës e mori vesh. Por, Ye kishte biseduar për të pasur një grua përsëri për muaj të tërë, për të jetuar një jetë të krishterë dhe për t’i pastruar gabimet e tij. Ata ia dolën fshehurazi, Ye fiku telefonin dhe ata e realizuan atë. Ata u rikthyen të martuar.