Celebrities Gossip Showbiz

“Martohu me…”/Kanye West ka një kërkesë publike për Kim Kardashian!

Në një video të rishfaqur nga intervista tashmë famëkeqe e Kanye West me Alex Jones në InfoWars, producenti antisemitik kishte një “mesazh përfundimtar” për ish-gruan e tij Kim Kardashian. Në një nga përbuzjet e tij të shumta në atë ditë, në të cilën ai shprehu fjalë për fjalë admirimin e tij për Adolf Hitlerin, Ye i bëri një “lutje të fundit” Kimit në lidhje me mënyrën se si ajo e jeton jetën e saj dhe e përdor platformën e saj. Dhe kur gjërat nuk mund të bëheshin më të rastësishme, ai mendoi për një tjetër të divorcuar së fundmi. West tha:

Martohu me dikë të shkëlqyeshëm. Shko martohu me Tom Brady, çfarëdo që të duash të bësh, por martohuni dhe përdorni platformën tuaj si një ndikim për të mbajtur familjet së bashku. Mos lejoni që djalli t’ju përdorë.

Dihet se Brady është ish-partneri i modeles, Gisele Bundchen dhe për shumë njerëz dhe një talent i padiskutueshëm në futboll, por megjithatë është zbavitëse që ai është kandidati ideal i Kanye West për të qenë pasardhësi në familjen e tij të mëparshme. Në shtator të vitit 2022, Tom Brady komentoi në një nga postimet e Kanye West në Instagram.

Nga ana tjetër divorci me Kim i ka kushtuar Ye shumë. Kanye West thuhet se po paguan deri në 200,000 dollarë si mbështetje për fëmijët pasi arriti një marrëveshje divorci me ish-partneren Kim Kardashian, e cila është nëna e katër fëmijëve të tij: Chicago, North, Psalm dhe Saint. Vlerësohet se shifra e lartpërmendur është pothuajse 500 herë më e lartë se mesatarja e mbështetjes së fëmijëve në shtetin e Kalifornisë, ku është vendosur rreth 400 dollarë në muaj.