Celebrities Gossip Showbiz

Një suprizë për dasmën e Romeos dhe Heidit? Çfarë po përgatisin Donaldi dhe Elgiti?

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Ditën e djeshme Romoe dhe Elgiti kanë publikuar disa Instastory, ku duket se të dy po përgatisin një këngë të re. Ama ajo çfarë vihet re është se të dy janë duke shpejtuar që ta arrijnë ta përfundojnë sa më parë madje janë shprehur se do të qënrojnë gjithë natë duke punuar për të. Për shkak se sot në mbrëmje zhvillohet dasma e Romeos dhe Heidit brenda shtëpisë së “BBV3”, të gjithë mendojnë se ndoshta kënga i dedikohet historisë së tyre dhe mund të jetë një surpizë për ta në mbrëmje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

Banorët me shumicë votash vendosën që kjo dasmë të jetë  e Romeos dhe Heidit dhe do të organizohet mbrëmjen e nesërme në orën 21:00 dhe të gjithë banorët do marrin nga një rol për të organizuar këtë festë.