Celebrities Gossip Showbiz

Puthja e Jennifer Lopez dhe Ben Affleck në “Met Gala 2021” na la pa fjalë!

Pasi Jennifer Lopez eci në tapetin e kuq të “Met Gala 2021”, ajo shijoi një puthje të ëmbël me Ben Affleck sapo çifti u takua. Jennifer Lopez kishte momentin e saj në tapetin e kuq të “Met Gala 2021”, por ajo gjithsesi “duhej” të përqafohej me Ben Affleck.

Pasi ajo eci vetëm ndërsa mbante një fustan të Ralph Lauren të hënën më 13 shtator, asaj iu bashkua i dashuri. Dyshja pozoi për fotografi të ëmbla në ngjarje, duke përfshirë një që tregon çiftin duke u puthur ndërsa mbanin maskat e tyre.

Kujtojmë, se në Met Gala-në e saj të parë në vitin 1999, ajo mori pjesë me të dashurin e atëhershëm Diddy, ndërsa gjithashtu, mbërriti me Alex Rodriguez në vitin 2019.

Ndërkohë, Jennifer dhe Ben u panë së bashku në prill të këtij viti pasi romanca e tyre përfundoi fillimisht gati dy dekada më parë, dhe çdo lëvizje e tyre e vonë duket se tërheq vëmendje shtesë. Sidoqoftë, ata debutuan në tapetin e kuq si një çift i rindezur në fillim të këtij muaji ndërsa promovuan filmin e tij të ardhshëm në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Venecia.

Gjërat me siguri duket se po shkojnë mirë për çiftin, siç konfirmon puthja e maskuar e mbrëmjes. Gjatë verës, një burim i lidhur me këngëtaren tha për mediat e huaja se ajo dhe aktori “janë plotësisht të përkushtuar”, megjithëse nuk kanë në plan të lidhin kurorën.

Ata të dy janë shumë të sigurt brenda lidhjes së tyre dhe Ben e adhuron atë.