Celebrities Gossip

“Realisht nuk më intereson…”/ Julia Fox i habit të gjithë me deklaratën e saj!

Julia Fox ka hedhur poshtë të gjitha thashethemet se ajo është takuar me Kanye West për para dhe vëmendje. Aktorja, 31 vjeçe, dukej se i është referuar të gjitha titujve dhe zhurmës mediatike rreth lidhjes së saj me yllin e “Donda” gjatë episodit të së premtes në podcastin e saj “Forbidden Fruits”.

Në lidhje me romancën e saj, ylli i “The Uncut Gems” është shprehur se:

Është qesharake sepse po marr gjithë këtë vëmendje, por me të vërtetë nuk mund të më interesonte. Njerëzit janë si “Oh, ti je me të vetëm për famën, jo për fuqinë, je me të për paratë.” Zemër, unë jam takuar me miliarderë gjatë gjithë jetës sime, që të jemi të qartë. Shikoni filmin tim, lexoni librin tim. Kjo është më emocionuese për mua tani sesa sytë mbi mua për çështjen tjetër.

Ndonëse marrëdhënia e tyre duket se tashmë po bëhet serioze, aktorja dhe modelja italo-amerikane pohon se ajo është e fokusuar në krijimin e artit dhe vendosjen e gjërave në botë në vendin e duhur. Fox vazhdoi të ndante disa nga detajet pas një darke të kohëve të fundit ku ajo dhe disa nga miqtë e saj darkuan me ikonën e muzikës, Madonna.

Theksojmë se Julia Fox mund të luajë rolin për filmin e ardhshëm të Madonna-s për jetën e rrëfyer të superyllit. Para pak ditësh Madonna postoi një seri fotosh në rrjetin e saj social Instagram duke pozuar me Fox dhe në krahë të atletëve Antonio Brown dhe Floyd Mayweather, plus të dashurit të ri të bukuroshes Kanye West me mbishkrimin:

Shkova në darkë me Julia për të folur për filmin tim dhe disa njerëz të tjerë u shfaqën.