Celebrities Film & Tv Showbiz

Rike Roçi: “Heidi e dashura e Romeos, vetëm kaq…”

E ftuar në studion e “Wake Up” mëngjesin e sotëm ka qenë ish-banorja e “Big Brother VIP 3”, Rike Roçi. Ajo na ka folur më shumë për eksperiencën e saj brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, por dhe shumë të pathëna të tjera…

A mendon se të ka penalizuar raporti me Julin?

Kam pasur idetë e qarta në lojën time. Problemi ishte që e shihja lojën ndryshe nga të tjerët. Unë kam qenë vetja, nderkohë qe të tjerët kanë aktruar shumicën e kohës. I thoja Julit që i ka aleat të fshehur banorët që debatonte, ai është aktor profesionist. Por unë isha vetvetja.

Çfarë mund të thuash për lidhjen e Romeos dhe Heidit?

Mendoj që është dashuri, jo kaq dashuri e madhe por i kanë ato fluturat. Por duhen. Do i pyesni kur të dalin (qesh). Romeo patjetër që do të jetë në finale. Heidin nuk e kam parë kurrë si finaliste apo lojtare e fortë. Unë e shoh si e dashura e Romeos, kaq. E dashura që buzëqesh, e përkëdhel, kaq.