Sondazhi i TAR/Kush e meriton finalen e “Dancing With The Stars”?

“Dancing with the Stars”, është programi më popullor i kërcimit që bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. “Dancing With The Stars”, show magjik i kërcimit, u mirëprit nga shqiptarët në të gjithë botën, pasi jo vetëm gjatë transmetimit live, por edhe klikimet në Youtube dhe ndjekësit në Instagram e vërtetojnë këtë.

Në faqen e Web-it të Top Albania Radio-s është zhvilluar një sondazh me pyetjen “Kush e meriton finalen e “Dancing With The Stars”?” dhe rezultatet janë si më poshtë:

Ndërkohë që më pak se 24 orë na ndajnë nga finalja e madhe e Kupës së Botës mes Argjentinës dhe Francës. Në lidhje me këtë ngjarje mjaft të rëndësishme në faqen e Web-it është duke u zhvilluar një sondazh i ri me pyetjen “Cila skuadër mendoni se do të fitojë Kupën e Botës?”. Për të votuar kliko këtu.

Pak minuta më parë Kroacia fitoi 2-1 me Marokut duke u renditur kështu e treta në Botërorin e Katarit. “Finalja e vogël” e edicionit është fituar nga ballkanasit, që iu falën golave të Gvardiol dhe Orsic në pjesën e parë. Edhe Maroku shënoi në 45 minutat e para me Dari. Tanimë kroatët ngjiten në podiumin e “Katar 2022” duke arkëtuar nga FIFA 26 milionë euro për këtë sukses.