Celebrities Gossip Showbiz

Tom Brady në lidhje me transgjinorin Chris Tyson?!

Tom Brady, lojtari i famshëm i NFL, kohët e fundit bëri bujë kur la të kuptohet se do të punonte me MrBeast dhe ekipin e tij. Kjo i emocionoi të gjithë dhe kur ai postoi një foto me yllin e YouTube, Jimmy, fansat u mahnitën. Në foto u pa edhe miku i ngushtë i Jimmy-t dhe aludimet se Tom Brady po takohet me Chris Tyson, një mik i YouTuber-it të njohur Mr.Beast, nisën menjëherë. Fotot e fundit të Brady me supermodelen Irina Shayk bënë që të dukej sikur thashethemet për lidhjen e tij me Tyson mund të mos ishin të vërteta.

Edhe pse kishte zëra se Brady dhe Tyson ishin të lidhur në mënyrë romantike, duket se ata janë thjesht miq shumë të mirë. Është folur gjithashtu se Tyson ka bërë një ndryshim të madh në jetë, duke kaluar nga djalë në vajzë dhe tani quhet Kris Tyson. Ndërkaq, as Tyson dhe as Brady nuk kanë thënë asgjë për të konfirmuar një lidhje romantike mes tyre. Pra, është ende e paqartë nëse Tom Brady është në lidhje me Chris Tyson apo jo.

Brady, ka pasur një karrierë të shkëlqyer që përfshin 23 sezone. Ai ishte një lojtar kyç për ekipe të ndryshme, si New England Patriots dhe më vonë Tampa Bay Buccaneers. Aftësitë e tij të mahnitshme në fushë e kanë bërë atë një nga qendërmbrojtësit më të mirë në histori. Gjatë gjithë karrierës së tij ai ka fituar shumë Super Bowls dhe duke marrë çmime MVP.

Ndërkaq, një nga ngjarjet më të famshme dhe që bëri një bujë shumë të madhe gjatë vitit 2022, ishte kur legjenda e NFL-së dhe supermodelja braziliane Gisele Bundchen bënë publike lajmin për vendimin që kishin marrë për t’u divorcuar. Ata ishin një nga çiftet më të njohur, kështu që ishte një tronditje për shumë fansa një gjë kaq e papritur duke qenë se ata kanë fëmijë së bashku.