Celebrities Gossip Showbiz

Zbulohet gjinia e bebit të Sara Gjordenit dhe Bardhit!

Sara Gjordeni u shndërrua në një personazh mjaft të komentuar në media, kryesisht që pas eleminimit të saj në shtëpia e “BBV3”. Sara dhe Bardhi nisën lidhjen e tyre brenda shtëpisë së “BBV3”, të cilën e vazhduan edhe jashtë e tashmë janë në pritje të një fëmije.

Vetëm pak më parë Sara dhe Bardhi kanë postuar një video, teksa kanë zbuluar gjininë e bebit. Në video duket momenti kur presin tortën dhe çifti zbulon se do të bëhen prindër të një vajze.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gazeta Shqip (@gazeta_shqip)


Sara dhe Françeska kanë patur përplasje të forta gjatë qëndrimit të tyre brenda shtëpisë së BBV, madje ky ishte shkaku që Sara Gjordeni u largua me Zarf të Zi. Mirëpo marrëdhëniet mes tyre nuk janë qetësuar, pasi të ftuara tek “Post BBV”, dyshja ka vijuar të debatojë ashpër.