Celebrities Gossip Showbiz

“Babi na dogji shtëpinë, bëra një kukull prej lecke…”, Sara Gjordeni nuk përmban dot lotët!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Sara Gjordeni ishte e eleminuara e javës nga “BBV3”, vendim i amarrë nga Vëllai i Madh, për shkak të konfrontimit fizik që ajo pati me Françeskën. Ditën e sotme Sara ka qenë e ftuar te “Ftesë në 5” me Bieta Sulon për të treguar linjën e jetës, që nuk pati mundësi ta tregonte në “BBV3”. Ish-banorja ka treguar historinë rrënqethëse të familjes së saj, ku babai i saj ka tentuar ta vriste atë dhe nënën e saj.

Im at i ka vendosur zjarrin shtëpisë ku jetoja me mamin. Luna (tezja) ka bërë çmos të mos më mungonte gjë. Kur u dogj shtëpia mu dogjën kukullat dhe tezja më ka bërë kukulla me lecka dhe gurë. Luna më ka mësuar gjithçka