Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Gossip Showbiz

Dua Lipa ndodhet me pushime në Shqipëri, por çfarë komenti ka vjehrra e saj për këtë?

Prej disa ditësh këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa ndodhet me familjen e saj në Shqipëri, në perlat e jugut tonë. Për momentin bukuroshja është duke qëndruar në Drimadhes dhe këtë gjë e ka treguar me postimet e saj në Instagram.

Dua ka vendosur që të shëtsisë të gjithë jugun me një jaht duke shijuar kështu ujërat e kaltra të detit Jon. Në këto foto të postuara në rrjete sociale, Dua ka marrë shumë komente dhe një ndër komentet që ka rënë në sy ka qenë edhe ai i nënës së Anwar, të dashurit të Lipa-s, Yolanda Hadid.

Ajo ka shkruar:

Ju dua.

Një marrëdhënie për t’u patur zili, nuk mendoni edhe ju kështu?! Duhet theksuar se Dua ka një marrëdhënie të shkëlqyer jo vetëm me nënën e të dashurit të saj por edhe me motrat e tij, modelet e famshme Bella dhe Gigi Hadid. Ndërkaq, të gjithë e dinë për lidhjen që Ledri Vula dhe Dua kanë patur në të shkuarën e tyre dhe ishte pikërisht distanca ajo që i ndau. Asokohe, Lipa jetonte në Londër dhe reperit i duhej të lëvizte shpesh për shkak të koncerteve.

Tanimë, të dy kanë vazhduar jetën e tyre, Ledri është martuar dhe është bërë baba i vogëlushes së tij, Poem, ndërsa Dua vazhdon e lumtur karrierën e saj shumë të suksesshme ndërkombëtare dhe lidhjen me Anwar-in. Megjithatë, duket se dyshja kanë ruajtur një raport të mrekullueshëm, siç ndodh rrallë herë me ish-të dashurit. Jo vetëm që komunikojnë, por Ledri dhe Dua janë takuar menjëherë pas ardhjes së saj në Tiranë.

Rikujtojmë, se së fundmi Turqia po përballet së fundmi me krizën e ndryshimeve klimatike. Shumë vende në Turqinë jugore janë përfshirë nga zjarri, shkak temperaturat e larta gjatë këtyre ditëve. Me një fatkeqësi të tillë është solidarizuar edhe këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa e cila prej disa ditësh ndodhet në Shqipëri.