Celebrities Gossip Showbiz

Kërkesë e Luiz Ejllit, Kiara Tito zbulon emrin e vajzës së tyre në “Cherry on Top”?

“Cherry on Top” nga Bora Zemani ka nisur sonte rrugëtimin në ekranin e Top Channel. “Cherry on Top” është një program Prime Time, prej 90 minutash, i cili synon të bëjë bashkë në studio njerëz me profile të larta në profesionet e tyre, duke shkëmbyer përvojat dhe historitë e tyre të suksesit personal, pa patur egon apo dëshirën e protagonizmit.

Moderatorja Kiara Tito ishte e ftuara e radhës e emisionit, ku tregoi për muajt e fundit të shtatzënisë, emrin e vajzës dhe planet e familjes. Kiara zbuloi gjithashtu se emri i bebes do të nisë me shkronjën “L”.

Kiara: E kemi zgjedhur emrin pas shumë muajsh kërkimesh e zgjodhëm emrit, shkronjën e parë ekskluzive “L”. Ishte kërkesë e Luizit, vendosja si të duash, por dua shkronjën “L”