Celebrities Gossip Love & Sex Showbiz

Konfirmohet gjithçka, Selena Gomez në një lidhje me Drew Taggart!

Selena Gomez mund të jetë përpjekur të hedhë poshtë në një lloj mënyre thashethemet se Drew Taggart i grupit “Chainsmokers” është i dashuri i saj i ri muajin e kaluar, por burimet së fundmi kanë treguar detaje më shumë për lidhjen e vazhdueshme të të në Us Weekly dhe Entertainment Tonight. Një burim e përshkroi dinamikën e tyre mjaft romantike për Us Weekly.

Selena dhe Drew kanë një lidhje të mrekullueshme. Ata janë shumë të lumtur që kanë guxuar dhe po e provojnë këtë.

Burimi shtoi se ata “të dy janë shumë të lidhur me njëri-tjetrin”. Nga ana tjetër burimi për Entertainment Tonight u tregua pak më i paqartë, duke thënë se:

Selena dhe Drew po kalojnë kohë shumë të bukur së bashku. Drew është vërtet i lumtur rreth Selenës, dhe Selena është gjithashtu e dashuruar me Drew. Ata janë lidhur për dashurinë e tyre për muzikën, të qenit në të njëjtën industri dhe etikën e tyre të fortë të punës. Drew vlerëson që Selena e kupton jetën e tij. Gjërat po shkojnë mirë mes tyre.

Më 18 janar, një burim i tha Entertainment Tonight se Gomez dhe Taggart ishin “në lidhje dhe gjërat janë ende të paqarta. [Ata] u takuan përmes miqve të përbashkët në një mënyrë miqësore, por patën një lidhje të menjëhershme dhe e pëlqyen njëri-tjetrin si njerëz.

Gomez dhe Taggart u fotografuan të kapur për dore teksa dilnin nga darka më 21 janar. Më 19 janar, Gomez postoi dhe më pas fshiu menjëherë një Story në Instagram me “Më pëlqen shumë të jem vetëm”, të shkruar në të. Ajo shtoi edhe një tjetër frazë të shkurtër ku thuhej “#iamsingle”. Ajo nuk ka bërë asnjë koment për raportet e takimeve Taggart që atëherë.