Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Film & Tv

Lily James apo Pamela Anderson? mbresëlënëse ngjashmëria

Të gjithë kanë mbetur pa fjalë nga ngjashmëria e aktores 32-vjeçare, Lily James me Pamela Anderson, në filmin “Baywatch”.

Në fotografitë e publikuara nga mediat e huaja, Lily shfaqet e veshur me bikinit ikonike të Pamela Anderson.

Imazhet janë shkrepur gjatë kohës që xhiroheshin seritë më të reja të serialit të vjetër, që do të transmetohen së shpejti në “Hulu”, raporton “Daily Mail”.

James do të ketë rolin e Anderson dhe ato kanë një ngjashmëri të habitshme, që u ka dhënë fansave kënaqësinë të kthehen në vitet ’90.

Kanë qëlluar në shenjë. Kanë zgjedhur aktoren e duhur për rolin. Grimi, flokët, çdo gjë ishte perfekte, -ka thënë një prej punonjësve i pranishëm edhe në sheshxhirim.

Pamela Anderson, e ka cilësuar këtë serial të ri si një kopjim shumë të dobët dhe ka premtuar publikisht se nuk do e shikojë kurrë.