Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Fashion Health & Beauty

Nëse i keni parë, besoj e dini që këto byrzylykë janë trend-i i momentit!

Bizhuteritë janë shumë të preferuara për njohësit e mirë të modës, pasi ato u shtojnë pikë pamjes suaj dhe ju bëjnë të dukeni të përkryer. Në një kohë kur trend-et e veshjeve ndryshojnë vërtet shpejt, ai i bizhuterive është më i ngadalshëm. Por cila është pasoja e kësaj? Kjo do të thotë se kur vendoset një trend bizhuterish, ai vjen për të qëndruar gjatë.

Këpucët, çantat, xhaketat, fustanet dhe shumë elemente të tjera janë pjesë e ndryshimeve për vitin 2021. Por le të mos harrojmë për trend-et e bizhuterive! Gjatë karantinës këtë vit bizhuteritë u dalluan si një mënyrë e thjeshtë për të plotësuar veshjen tuaj.

Më poshtë po ju njohim me disa trend-et e byrzylykëve që do të dominojnë këtë sezon:

1.
2.
3.
4.
5.
6.

Rikujtojmë, se disa nga personazhet e famshëm që kanë treguar ndër vite një dashuri dhe pëlqim të madh për bizhuteritë janë Harry Styles, Machine Gun Kelly dhe A$AP Rocky, të cilët kanë shtuar në look-un e tyre detaje perlash gjatë sezoneve të fundit. Ditët kur një njeri që të konsiderohej njohës i mirë i modës dhe stilit mjaftonte të mbante një orë dhe disa kapëse manshetash, kanë përfunduar.