Celebrities Gossip Showbiz

Si do të dukeshin fëmijët e Jennifer Lopez dhe Ben Affleck sipas Inteligjencës Artificiale?!

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck së fundmi festuan një vjetorin e martesës me një super festë në shtëpinë e tyre të re në Kaliforni. Ata ftuan shumë miq të tyre dhe i kushtuan mesazhe të përzemërta njëri-tjetrit në rrjetet sociale. Çifti nuk kanë ndarë asnjë lajm në lidhje me një pritje të ëmbël dhe as nuk kanë thënë nëse po e mendojnë, por Inteligjenca Artificiale ka krijuar imazhe se si do të dukeshin djali dhe vajza e Bennifer.

Pas rezultateve, dy fëmijët e Jennifer Lopez dhe Ben Affleck do të dukeshin jashtëzakonisht të pashëm si adoleshentë. Mediat sociale shpërthyen me mesazhe habie mbi dy imazhet e prodhuara nga Inteligjenca Artificiale.

Llogaritë e Affleck janë mbushur me mesazhe dashurie dhe komente për JLo, dhe Hollywood i shikon ata si çifti perfekt, megjithëse kjo nuk do të thotë se ata nuk kanë pasur probleme të tyre. Jennifer dhe Ben mund të mos kenë fëmijë të tyre deri më tani, por fotografitë e krijuara nga AI tregojnë se dy të rinj janë jashtëzakonisht të bukur, gjë që mund ta inkurajojë Bennifer-in ta ndryshojë këtë.