Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Zbuloni ç’mendon Kim Kardashian për thashethemet se Kanye dhe Irina janë në një lidhje!

Lajmi se Kim Kardashian dhe Kanye West janë ndarë, shumë shpejt u harrua, pasi vëmendjen e fansave po e merr lidhja e mundshme e Kanye me Irina Shayk. Së fundmi, dyshja u pa në shoqërinë e njëri-tjetrit, gjatë ditëlindjes së Kanye.

Me siguri, të gjithë fansat ishin në pritje të një përgjigjeje të Kim. Duket se kjo e fundit nuk është aspak e shqetësuar në lidhje me thashethemet. Ajo nuk ka reaguar publikisht në lidhje me ta, por mediat e huaja raportojnë se asaj nuk i intereson aspak kjo gjë, dhe është totalisht indiferente.

Kim ka dëgjuar për thashethemet për një lidhje të mundshme mes Kanye dhe Irina, dhe asaj nuk i intereson. Nëse nuk ka ndikim te fëmijët e saj, ajo nuk e ka problem nëse Kanye del me dikë.

Një tjetër burim i huaj konfirmon të njejtën gjë. Duket se vërtet Kim nuk dëshiron të përfshihet në këtë temë.

Irina dhe Kim nuk e njohin njëra-tjetrën, kështu që Kim s’e ka problem se me kë del Kanye.

Fansat megjithatë me siguri janë në pritje të një përgjigjeje publike nga Kim në rrjetet e saj sociale. Kujtojmë, se ajo nuk nguroi ta uronte në një mënyrë shumë të ëmbël publikisht për ditëlindje ish-in e saj në Instagram.