Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Fashion

Ka lënë gjurmë në botën e modës! Princeshë Diana vazhdon ende të jetë frymëzim për VIP-at

24 vite më parë, bota humbi Princeshën Diana. Ajo fitoi miliona zemra, jo vetëm me mirësinë e saj të jashtëzakonshme, por edhe me stilin e saj mahnitës. Shumë anëtarë të familjes mbretërore kanë ‘trashëguar’ pamjen e saj përgjatë viteve dhe shumë të famshëm pranojnë se ata e shikojnë Lady Di si frymëzim për stilin e tyre.

Bright Side ka treguar fotografitë që vërtetojnë se disa yje i bënë ‘homazhe’ Mbretëreshës së Zemrave me veshjet e tyre.

1. Angelina Jolie

2. Harry Styles

3. Marisa Tomei

4. Elle Fanning

5.Rihanna

6.Gwyneth Paltrow

7. Emily Ratajkowski