Back to the Beginning
“Kjo më mungon…”/Një identitet i përveçëm në muzikë, Altin Goci kthehet pas në kohë në “Back to the Beginning”!

I ftuar në emisionin “Back to the Beginning” ka qenë artisti i njohur, Altin Goci….

“Arti dhe kultura nuk duhen parë si biznes…”/ Ledion Liço zbulon projektet e ardhshme të Top Channel Films!

I ftuar në këtë episod të “Back to the Beginning” me Kozeta Kurti, ishte Ledion…

“Në Big Brother të gjithë gjejnë veten…”/ Ledion Liço: Jam i lumtur dhe i befasuar…

I ftuar në këtë episod të “Back to the Beginning” me Kozeta Kurti, ishte Ledion…

Ledion Liço: Të qenit i famshëm ka qenë një dëm anësor, nuk e shoh famën si qëllim!

I ftuar në këtë episod të “Back to the Beginning” me Kozeta Kurti, ishte Ledion…

Drejtoresha e TKOB, Abigeila Voshtina, në një rrëfim special mbi karrierën, familjen dhe raportin me artin!

Kozeta Kurti, një nga “pioneret” e para të radiove private në Shqipëri, që në fund…

Si është të punosh me njeriun e zemrës? Altin Basha zbulon sakrificat dhe si i mposht ato…

Kozeta Kurti, një nga “pioneret” e para të radiove private në Shqipëri, që në fund…

“Ka tetë vite që bluhet…”/Gjergj Kaçinari zbulon detajet e albumit dhe mënyrën e veçantë që do të vijë!

I ftuar në emisionin “Back to the Beginning” me Kozeta Kurtin këtë javë ka qenë…

“Tallavaja është bastarduar…”/ Albana Leka dhe Ines Memisharaj në “Back to the Beginning”!

Kozeta Kurti, një nga “pioneret” e para të radiove private në Shqipëri, që në fund…

“Do të doja të bëhesha vetëm…”/Leonard Bombaj zgjedh mes pasioneve të tij!

I ftuar në emisionin “Back to the Beginning” ka qenë Leonard Bombaj. Regjisor, aktor, skenarist…

“Mundohemi ta mbajmë gjallë zjarrin…”/ Big Basta flet për Vesa Luma: Në fillimet tona…

I ftuar në “Back to the Beginning” ishte Big Basta, një artist shumë i dashur,…

Big Basta komenton muzikën hip-hop sot në Shqipëri: Është një mëkat i madh që…

I ftuar në “Back to the Beginning” ishte Big Basta, një artist shumë i dashur,…

Origjinaliteti dhe muzika unike, Indrit Mesiti: “Të integrosh brenda vetes sa më shumë gjëra që…”

I ftuar në emisionin “Back to the Beginning” me Kozeta Kurtin ka qenë artisti i…

“Kujtimet që kam lidhen me kohën…”/Një rrëfim i veçantë i Erlis Herenit një pasqyrë e jetës së tij ndër vite!

I ftuar në emisionin “Back to the Beginning” së bashku me Kozeta Kurtin këtë javë…

Nuk i kishte pëlqyer këngën “Sytë e tu”, Frederik Ndoci i kthehet gazetares!/ Një rrëfim special nga artisti në TAR…

I ftuar në “Back to the Beginning”, në një rrëfim special me Kozeta Kurtin, Frederik…

Ronela Hajati: “Nuk kam bërë asnjëherë kompromis në muzikë”!

E ftuar në emsionin “Back to the Beginning” me Kozeta Kurtin ka qenë këngëtarja e…

Endrik Beba përshkruan muzikën e preferuar dhe komenton performancat live: Muzika nuk është më si dikur…

Kozeta Kurti, një nga “pioneret” e para të radiove private në Shqipëri, që në fund…

Endrik Beba kujton hapat e parë në muzikë: E nisëm nga 0, këndonim në një garazh…

Kozeta Kurti, një nga “pioneret” e para të radiove private në Shqipëri, që në fund…

Drini Zeqo zbulon për herë të parë sesi nisi rrugëtimi i tij në Top Albania Radio!

I ftuar në emsionin “Back to the Beginning” me Kozeta Kurtin ka qenë moderatori i…

“Dua të bëj një koncert recital…”/Mira Konçi zbulon gjithçka në Top Albania Radio!

E ftuar në emisionit “Back to the Beginning” me Kozeta Kurtin ka qenë artistja e…

“Kam spikatur…”/Si ka nisur karriera e Mira Konçit në botën e muzikës?

E ftuar në emisionit “Back to the Beginning” me Kozeta Kurtin ka qenë artistja e…

Vesa Luma zbulon në “Back to the Beginning” se çfarë do të kishte bërë ndryshe 20 vite më parë!

E ftuar në episodin e parë të emisionit “Back to the Beginning” me Kozeta Kurtin…

“Back to the Beginning” me Kozeta Kurtin rinis rrugëtimin në Top Albania Radio prej 1 Shkurtit!

Kozeta Kurti, një nga “pioneret” e para të radiove private në Shqipëri, që në fund…

Sidrit Bejleri zbulon se çfarë do të ndodhë me albumin e tij të ri…

Artisti shumë i dashur i publikut, ndoshta shkodrani më i lezetshëm që mund të keni…

Renis Gjoka: “Media duhet të demaskojë klikimet false të pseudo-artistëve”

Një ndër personazhet më të dashur të showbiz-it shqiptar ju bashkua “Back To The Beginning”…

Gerta Heta: “Jam ndjerë e pasigurt pasi u largova nga radio”

Gerta Heta ishte e ftuara speciale e mbrëmjes së djeshme në emisionin “Back to the…

Ekskluzive/Mentor Haziri në një rrëfim emocionues për kujtimet në Top Albania Radio

Gazetarja e njohur Kozeta Kurti pas 13 vitesh rikthehet në Top Albania Radio me emisionin…

Kozeta Kurti nis sonte rrugëtimin e “Back To The Beginning”

Sonte Kozeta Kurti do të qëndrojë përballë mikrofonit të Top Albania Radio ku nis rrugëtimi…