Ndryshe
“Po të kishim pasur gjë…”/ Dea Vieri zbulon nëse do të ishte lidhur me këtë banor të BBV!

E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Ndryshe” ka qenë ish-banorja e këtij edicioni të…

Dea Vieri: “Romeo Veshaj ka flirtuar me të gjitha gocat e shtëpisë”!

E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Ndryshe” ka qenë ish-banorja e këtij edicioni të…

A tërhiqet seksualisht Egla?/Julia Ilirjani: “Po, i pëlqen Meritoni”!

E ftuar në emisionin e kësaj jave në “Ndryshe” me Salsano Rrapi, Adi Pojana dhe…

A është bërë pishman për daljen nga BBV? Ja si përgjigjet Julia Ilirjani…

E ftuar në emisionin e kësaj jave në “Ndryshe” me Salsano Rrapi, Adi Pojana dhe…

“Jam njësh…”/Nevina Shtylla zbulon për TAR talentin dhe “sekretin” e saj që askush nuk e dinte!

E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Ndryshe” ka qenë moderatorja e njohur, Nevina Shtylla….

Kush del mes Eglës dhe Rikes? / Kastro Zizo komenton “Big Brother Vip 3”!

Politika dhe aktualiteti, të para ndryshe. I ftuar sot në “Ndryshe” ishte Kastro Zizo, i…

“Jam thirrur ufo, alien…”/ Kastro Zizo në një rrëfim special në TAR: Ime më fitonte betejat që unë nuk kisha guxim…

Politika dhe aktualiteti, të para ndryshe. I ftuar sot në “Ndryshe” ishte Kastro Zizo, i…

“Gruaja ime ka një rol të këtij njeriu që jam…”/ Kastro Zizo në “Ndryshe”: Ka qenë një qortim i fortë, një dorë e fortë…

Politika dhe aktualiteti, të para ndryshe. I ftuar sot në “Ndryshe” ishte Kastro Zizo, i…

Eksluzive, Belinda Dragoti konfirmon se është në një lidhje dashurie?

E ftuar në emisionin ‘Ndryshe‘ në Top Albania Radio ishte modelja njohur Belinda Dragoti, tashmë…

Ish-banori i Big Brother, komenton “BBV3”: Këtë vit është diçka ndryshe…

Ditën e sotme Ar Bakalli ishte i ftuar në “Ndryshe”. Në një kohë kur duket…

Gazetarja Anila Hoxha thotë gjithçka për kodin e ri penal mbi tradhtinë: Nuk lejohet bigamia për të dyja gjinitë…

E ftuar sot në “Ndryshe” gazetarja Anila Hoxha ka dhënë detaje për projektligjin e hedhur…

“Mund të rimishërohemi deri në 13 herë, viti 2024 do të jetë…“! Ja çfarë tha studiuesja e shkencave okulte, Pranvera Xhafa!

E ftuar në mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Ndryshe’ ishte studiuesja e shkencave okulte, Pranvera…

Moderatorja e njohur Cubi Metkaj me mision sekret në BB VIP? “Do ta bëj çorap Ilnisën me Meritonin…“

Sonte në emisionin ‘Ndryshe’, një tjetër personazh publik ra në grackën e Salsanos, Adit dhe…

Ronaldo Sharka: “Dua të shoh Merin të bëjë seks në Big Brother”!

I ftuar në pjesën e dytë të emisionit “Ndryshe” ka qenë gazetari i njohur Ronaldo…

Ronaldo Sharka rrëfehet në TAR: “Me Luizin jam pajtuar, kemi bërë paqe”!

I ftuar në pjesën e dytë të emisionit “Ndryshe” ka qenë gazetari i njohur Ronaldo…

Olta Gixhari flet për BBVIP 3, pritjen e ëmbël dhe zbulon politikanen më seksi në Shqipëri…

E ftuar në mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Ndryshe’ në Top Albania Radio, ishte aktorja…

“Kam dalë jashtë vorbullës”/Zhaklin Lekatari shpjegon fenomenin e BBV në shoqëri dhe si pritet të jetë sezoni i tretë!

E ftuar në pjesën e dytë të emisionit “Ndryshe” ka qenë Zhaklin Lekatari. Aktivistja e…

Ekskluzive/Cubi Metkaj pohon (deri diku) hyrjen e saj në BBV dhe zbulon datën e fillimit të spektaklit!

E ftuar në emisionin “Ndryshe” këtë puntatë ka qenë aktorja e mirënjohur Emeralda Metkaj ose…

Lori Bala zbulon se cili anëtar i jurisë është më pak profesionist në DWTS!

E ftuar në emisionin “Ndryshe” ishte balerina profesioniste Lori Bala. Ajo njihet gjerë për karrierën…

Çfarë mendimi ka Ina Kollçaku për anëtarët e jurisë së DWTS, sidomos për Ilir Shaqirin?!

E ftuar në pjesën e dytë të emisionit “Ndryshe” ishte Ina Kollçaku. Ajo është një…

Juliana Nura: “Nuk kam nevojë të flas për Noizy-n, ka vazhduar jetën e tij”!

Emisioni më i dashur për ju “Ndryshe” vjen çdo të martë ndryshe. Me shumë të…

“Nuk dua ta fitojë njeri tjetër përveç se…”/Juliana dhe Dion zbulojnë të pathënat e DWTS!

Të ftuar në emisionin “Ndryshe” ka qenë konkurrentja e spektaklit “Dancing With The Stars” Juliana…

Telefonata Kurth/Avokat Ngjela konfirmon puthjen me Bora Zemanin për filmin e ri!

Në emisionin “Ndryshe” në Top Albania Radio, në rubrikën e telefonatës kurth ishte radha e…

Sa dakord është deputeti i Partisë Demokratike, Dashnor Sula me marrëveshjen e re të arritur mes Shqipërisë dhe Italisë?!

Sot i ftuar në emisionin “Ndryshe” ka qenë deputeti i Partisë Demokratike, Dashnor Sula. Ai…

Ka shpresa që opozita të marrë formën e saj të duhur sërish? Përgjigjet deputeti i PD-së në TAR Dashnor Sula!

Sot i ftuar në emisionin “Ndryshe” ka qenë deputeti i Partisë Demokratike, Dashnor Sula. Ai…

Orinda Huta zbulon ekskluzivisht se si e priti telefonatën kurth të emisionit “Ndryshe”!

E ftuar në “Ndryshe” ka qenë moderatorja Orinda Huta, e cila ka folur rreth telefonatës…

“Jam shtatzënë me Turin…”/Reagimi i Orinda Hutës pas telefonatës kurth!

Në emisionin “Ndryshe” në Top Albania Radio, në rubrikën e telefonatës kurth ishte radha e…

Nga bota e aktrimit në botën e spektaklit, ja si ka ndryshuar jeta profesionale e aktorit të mirënjohur Elvis Pupa!

I ftuar në emisionin “Ndryshe” ka qenë aktori i mirënjohur Elvis Pupa. Ai foli më…

“Marrin më shpejt komandë se ne…”/Saimir Korreshi tregon ndryshimin mes PD-së dhe PS-së dhe jo vetëm…

I ftuar në emisionin “Ndryshe” ka qenë deputeti i njohur i Partisë Demokratike, Saimir Korreshi….

Gjithçka ndodhi në skenë gjatë performancës, Saimir Korreshi zbulon në TAR nëse do të vazhdojë DWTS edhe pasi theu krahun!

I ftuar në emisionin “Ndryshe” ka qenë deputeti i njohur i Partisë Demokratike, Saimir Korreshi….

“Uroj shumë…”/Rudina Dembacaj flet për dashurinë me Markun dhe vazhdimësinë e saj!

E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Ndryshe” ka qenë aktorja e njohur, Rudina Dembacaj….

Nga detajet për shfaqjen e re në teatër deri tek sakrifica për dashurinë, Rudina Dembacaj zbulon gjithçka në TAR!

E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Ndryshe” ka qenë aktorja e njohur, Rudina Dembacaj….

Plot risi ky sezon… Visjan Ukcenaj, emri tjetër që bashkohet në moderimin e “Ndryshe”!

Politika dhe aktualiteti, të para ndryshe… Shkundja sarkastike e realitetit politik dhe social që jetojmë…

Regjisori Redi Treni zbulon se si do të pritet nga publiku filmi ‘Në kuadër të dashurisë’ dhe rrëfen eksperiencën si kameraman personal i Sali Berishës!

I ftuar këtë episod të ‘Ndryshe’ ka qenë i ftuar regjisori, Redi Treni i cili…

“Do futen disa Luizë e disa Efi!” Bjordi Mezini parashikon ‘Big Brother VIP 3’ për TAR!

I ftuar këtë episod të ‘Ndryshe’ ishte Bjordi Mezini i cili ka treguar shumëçka nisur…

“Më intereson…” Ina Kollçaku opinioniste në ‘Big Brother VIP 3’?

Sot në emisionin “Ndryshe” ishte e ftuar në studio ish-konkurrentja e “Për’Puthen” Ina Kollçaku për…

Myslim Murrizi për TAR: “Rama nuk i ka hipur kalit, u ka hipur gomerëve!”

Ditën e sotme në “Ndryshe”, mund të themi me plot gojë se nuk mbeti gjë…

Elios Bino ekskluzivisht për TAR: “Artistet kanë më shumë celulit!”

I ftuari i parë i këtij episodi në ‘Ndryshe’ ishte Elios Bino, i cili ka…

Ervin Karamuço tregon ekskluzivisht në TAR një projekt shumë të veçantë për të zbuluar se sa substanca narkotike konsumojnë shqiptarët!

I ftuar në ‘Ndryshe’ këtë episod ishte pedagogu i kriminalistikës, Ervin Karamuço i cili iu…