Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Prezantues
Adi Pojana

Pas pjesëmarrjes në reality-show “Big Brother 2”, në qershor të 2009 i bashkohet në prezantim…

Akil Pano

Akil Pano ka lindur në qytetin e Tiranës në vitin 1974.  Studimet e larta i ka…

Albana Ruçi

Albana Ruçi është 20-vjeçe dhe vjen nga qyteti i Elbasanit. Studion për drejtësi në Universitetin…

Aleksandër Grami

Lindur më 08.04.1992 në Durrës. Studimet e larta i ka mbaruar në Universitetin e Arteve…

Alex Seitaj

Alex Seitaj ka Lindur në qytetin e Korçës në Janar të vitit 1991. Zbuloi pasionin…

Anisa Kushta

Anisa ka përfunduar studimet e larta për Financë në Fakultetin Ekonomik, UT, dhe prej 10…

Arta Sinamati

Pasioni i saj për median ka nisur që në fëmijëri dhe në moshën 19-vjeçare nis…

Elios Shuli

“Lëre zërin tënd të flasë për ty”, kjo është shprehja e 21-vjeçarit Elios Shuli, student…

Endri Kaçaçi

Endri Kaçaçi lindur në 23 Qershor 1999 në Krujë. Në moshen 4-vjeçare prek skenën për…

Eno Popi

Fillimet e angazhimit në Top Albania Radio i ka në shtator të vitit 1999, si…

Erblin Bajko

I rritur në familje artistësh Erblini që i vogël u rrethua nga forma të ndryshme…

Ermir Jonka

Ermir Jonka ka lindur në rrethinat e Korçës në 1994. Ai e quan veten më…

Foni Ilia

Ksenofon Ilia ose siç njihet nga të gjithë si “Foni i Fikist” ka kryer studimet…

Franka Ikonomi

Franka Ikonomi ka qenë gjithmonë në kërkim të qëllimit të saj në jetë. Edhe pse…

Glenti Nallbani

Glenti Nallbani është një prej anëtarëve të stafit të Top Albania Radios, pjesë e Top…

Isli Islami

Isli ka lindur më 17/10/1986 në Tepelenë. Ka mbaruar liceun artistik për violonçel, ndërsa studimet…

Jonida Aliçkolli

Fillimet në Top Albania Radio i ka në vitin 2008, me emisionin “Live from Tirana”…

Jorke Broka

Jorke Broka, lindur në vitin 1989 në Tiranë. Diplomuar në Universitetin e Arteve në degën…

Kejvin Kalo

I diplomuar për Stomatologji në Universitetin Mjekësor të Tiranës, fillimet në fushën e media-s i…

Koloreto Cukali

Koloreto Cukali lindi në Tiranë nga ku studioi dhe u diplomua për Filozofi. Në vitin…

Ksenja Shoshaj

Ksenja Shoshaj ka lindur ne Gjirokastër më 23 Janar 1999. Në moshën 15-vjeçare Ksenja filloi…

Nilsa Hysi

E lindur në rrethin e Skraparit në vitin 1995, Nilsa zhvilloi pasionin e saj për…

Ori Nebijaj

Oriela ka lindur më 21 Korrik 1986 në Tiranë. Ka studiuar për Drejtësi dhe ka…

Rei Bezhani

Pianist i suksesshëm i zhanrit klasik ku numëron rreth 16 çmime të para kombëtare dhe…

Roland Saro

Roland Saro lindi në Pogradec. Që në shkollën fillore nisi të merrej me aktrimin. Punoi…

Salsano Rapi

Salsano Rapo, lindur në Elbasan, është diplomuar në Fakultetin e Shkencave Sociale, ndërsa në Akademinë…

Stenaldo Mëhilli

Stenaldo është një ndër prezantuesit më të rinj në Top Albania Radio, punë e cila…