Showbiz
Pasi u bë sërish baba në moshën 79-vjeçare Robert De Niro ka diçka për t’i thënë Al Pacino-s!

Në një bisedë të rastësishme në emisionin “Today” me Hoda Kotb, aktori Robert De Niro…

Angela Martini na bën ‘sytë zemra’ me postimin më të fundit!

Supermodelja e njohur Angela Martini di gjithmonë si ta rrëmbejë vëmendjen e mediave ku dhe…

Kejvina Kthella feston ditëlindjen dhe mbush plot…

Kejvina Kthella prej vitesh njihej si një nga vajzat më të bukura të showbiz-it, por…

Mos ndoshta Noizy dhe Yll Limani na paralajmëruan për një tjetër bashkëpunim?

Yll Limani është padyshim një ndër këngëtarët më të pëlqyer dhe me më shumë fansa…

Yll Limani është si të gjithë ne kur përgatitemi për një udhëtim!

Yll Limani është padyshim një ndër këngëtarët më të pëlqyer dhe me më shumë fansa…

Emily Ratajkowski sapo na vulosi 2 trende verore me këtë veshje!

Emily Ratajkowski arriti disi të ndërthurte tendenca të shumta në një pamje të efektshme. Më…

“Sa këngë ka bërë kjo vajzë?” Ronela Hajati i është ‘futur me kokë’ punës për këtë sezon veror!

Ronela Hajati pas përfundimit të eksperiencës së saj në Eurovision ka sjellë në treg mjaft…

Më në fund u zbulua se çfarë ‘po kurdisin’ vëllezërit Veshaj me Ledri Vulën!

Ledri Vula është një nga reperët më të njohur të showbiz-it tonë dhe padyshim prej…

“Më mungon”, 2Ton ka një surprizë për ndjekësit e tij të dashuruar!

2Ton ndoshta nuk është ndër reperët më të komentuar, por padyshim në vitet e shumta…

‘Dardha bie nën dardhë’/Deva Cassel na rikujtoi Monica Bellucci-n në reklamën e saj për Dolce & Gabbana!

Deva Cassel, e bija e Monica Bellucci-t dhe Vincent Cassel, duket se po ndjek hapat…

“Renaissance” nga Beyoncé: Çfarë veshën fansat në shfaqjen e hapjes në Londër?!

Beyonce ka zbarkuar zyrtarisht në Londër. Mbrëmjen e djeshme, kryeqyteti britanik mirëpriti superyllin e popit…

Thuhet se është në gjendje të rëndë shëndetësore, fansat të shqetësuar për këngëtarin spanjoll Julio Iglesias!

Fansat e këngëtarit të njohur spanjoll Julio Iglesias po shqetësohen gjithnjë e më shumë, teksa…

Luiz Ejlli i bashkohet nismës së fondacionit “Fundjavë Ndryshe” në ndihmë të Joelit të vogël!

“Fundjavë Ndryshe” është fondacioni më i madh në Shqipëri i fokusuar në ndihmën humanitare. Misioni…

Brad Pitt vjen me akuza të reja kundrejt Angelina Jolie!

Ylli hollivudian Brad Pitt pretendon se ish-partnerja e tij Angelina Jolie po planifikonte të shiste…

Dwayne Johnson thotë se po rikthehet në ekskluzivitetin “Fast & Furious” si Hobbs!

Dwayne Johnson po rikthehet zyrtarisht në ekskluzivitetin “Fast & Furious”. Johnson njoftoi lajmin në mediat…

“Sikur njerëzit ta dinin…”/Kim Kardashian mesa duket mban të fshehtë një sekret të Kanye West!

Në një episod të fundit të ‘Keeping up with the Kardashians’, ylli televiziv Kim Kardashian…

Shkodra Elektronike grupi që sjell këngë tradicionale shkodrane me ritme elektronike, vijnë me projektin e tyre të ri!

Shkodra Elektronike është një grup muzikantësh të cilët eksperimentojnë muzikën tradiocionale shkodrane me ritme elektronike….

Ardin Badiviku zbulon detajet e UNUM Festival: “5 DJ-të më të mirë që do të performojnë…”

Për të katërtin vit radhazi është UNUM Festival që nis këtë fundjavë. I ftuar në…

Luiz Ejlli ‘mposhtet’ nga ajo që nuk jua merr mendja, ja kush ka fituar më shumë fansa në Instagram!

“Social Top 5”, një rubrikë e emisionit “Live From Tirana” që sjell vëmendjen tek personazhet…

Anulohet për këtë vit festivali “Sunny Hill”, Dua Lipa e konfirmon!

Këtë vit nuk do të ketë një festival “Sunny Hill”. Organizatorët kanë njoftuar se po…

Nuk po përpiqen ta mbajnë më të fshehtë lidhjen e tyre, Kylie Jenner dhe Timothée Chalamet shihen për herë të parë bashkë!

Lart e poshtë po qarkullojnë thashetheme se ylli televiziv Kylie Jenner është në një romancë…

U akuzua për përdhunim, aktori i njohur Danny Masterson shpallet fajtor dhe rrezikon deri në 30 vite burg!

Danny Masterson, aktori i njohur për rolin e tij në serialin “That ’70s Show”, është…

Veshin pelena për të mos humbur asnjë moment, çmenduritë që bëjnë fansat e Taylor Swift në koncertet e saj!

Fansat e Taylor Swift janë duke bërë përpjekje ekstreme për t’u siguruar që të mos…

Ju prezantojmë me vilën 60 milionë dollarëshe të Jennifer Lopez dhe Ben Affleck!

Dyshja e njohur Jennifer Lopez dhe Ben Affleck prej rreth një viti kanë qenë në…

Tupac Shakur do të nderohet me një yll në Hollywood Walk of Fame, 26 vite pas vdekjes së tij!

Reperi legjendar, Tupac Shakur, më në fund do të bderohet me një yll në Hollywood…

Al Pacino ‘u emocionua’ aq shumë nga lajmi se do të bëhet baba, sa kërkoi një test atësie…

Ylli hollivudian Al Pacino, do të bëhet baba për herë të katërt. Sipas burimeve e dashura…

Çfarë po planifikojnë vallë Ledri Vula dhe Romeo Veshaj?

Ledri Vula është një nga reperët më të njohur të showbiz-it tonë dhe padyshim prej…

Armaldo Kllogjeri feston ditëlindjen, Olta Gixhari kujton gafën virale të saj!!

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë…

Çfarë po planifikon vallë Rina Balaj për këtë sezon veror?

Këngëtarja e njohur Rina Balaj, e cila u bë famshme dhe u prezantua në industrinë…

Kiara Tito poston detaje nga shtëpia e re e saj dhe e Luizit?

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë…

Thanë se ka marrë fund mes tyre, Kristi dhe Keisi shihen së bashku!

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë…

Efi Dhedhes uron 1 Qershorin fëmijëve me disa foto nga fëmijëria e saj!

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë…

“Unë do e zbus pak…”, Dea Mishel flet për Krist Aliajn!

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë…

Sa paguhet për një reklamë? Dea Mishel tregon shifrën!

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë…

“I është rritur mendja nga fama…”, Dea Mishel flet për Nita Latifin!

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë…

Këngë me MC Kreshën dhe Lyrical Son? Ja si përgjigjet Dea Mishel!

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë…

Anna Wintour planifikon një event të ngjashëm me Met Gala, por këtë herë në skenën e artit të Londrës!

Është bota e Anna Wintour dhe ne të gjithë po jetojmë në të. E dyta…

Përditësimi i sëmundjes së Bruce Willis, vajza e tij shprehet: “Ai ende e di se kush jam unë”!

Tallulah Willis “po heq perden” e diagnozës së demencës së babait të saj Bruce Willis….

Yjet e triologjisë latine, që të gjithë i kemi idhuj, vijnë me një turne të përbashkët!

Yjet e muzikës latine Enrique Iglesias, Ricky Martin dhe Pitbull do të nisen në një…