Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

Tech

Magjia e teknologjisë! Njihuni me shndërrimin e këtyre portreteve!
Twitter bllokon llogarinë e Ambasadës së Kinës në SHBA!
ACEA: Tregu europian i makinave, në nivele të ulta!
Ja çfarë pritet të ndajë “WhatsApp” me “Facebook” në të ardhmen!
Llogaria e Trump u pezullua, reagon themeluesi i Twitter-it!
Nxiti dhunë, “YouTube” i pezullon kanalin Donald Trump!
Për herë të parë, vëzhgohet një galaktikë e largët në procesin e “vdekjes”
Trazirat në SHBA, Google pezullon aplikacionin Parler!
Twitter pezullon përgjithmonë llogarinë e Donald Trump!
Elon Musk, personi më i pasur në botë!
Ja si mund të rregullohet ekrani i prishur i telefonit tuaj për 20 minuta!
Ja disa zhvillime të reja për shkencëtarët dhe astronautët gjatë vitit 2021!
Njihuni me trendet e teknologjisë që nuk duhet t’i humbisni më 2021!
Promovonte festa private gjatë pandemisë, “Apple” heq këtë aplikacion!
Ndërrimi i viteve, “Google” ndryshon logon!
Studimi: Rrjetet sociale të çojnë drejt vetmisë
Këto shpikje të vogla e bëjnë botën një vend shumë më të mirë!
Lajmi i keq për përdoruesit e WhatsApp
“Huawei” hap fabrikën e parë të prodhimit jashtë Kinës!
Jeni kurioz të dini se si do të duket Toka pas 1000 viteve? Ja disa imazhe ilustruese!
Google nuk funksinon për 45 minuta dhe bota hyn në kaos!
Instagram me të tjera risi, provojeni tani!
Në këto vende mos u lidhni kurrë me Wi-FI! Ja çfarë rrezikoni!
Ja kur do të ndodhë eklipsi i plotë i Diellit në Kili dhe Argjentinë!
Ja se si teknologjia moderne e ka transformuar jetën tonë!
Raketa e “Space X” shpërthen në ulje pas fluturimit testues!
Pandemia nuk frenon shitjet Hi-Tech!
Miliarderi Jeff Bezos planifikon të dërgojë për herë të parë një grua në Hënë!
Video-lojrat mund të përmirësojnë shëndetin tuaj mendor?!
Zhvillimi global 5G, ja cfarë pritet të ndodhë në fund të vitit!
Top Albania Radio