Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Horoskopi Ditor • Demi
Shenja e ditës

Sot do të jeni ne reflektim dhe lutje për të njohur vetëveten. Ndoshta do të ndiheni keq kur të kuptoni më shumë rreth mënyrës se si funksiononi, por këto janë gjëra normale. Rëndësi ka të kapni dobësitë dhe t’i prekni nga afër ato, në mënyrë që të riparoni çdo dëm të mundshëm.

Sot përshtateni me: