Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

Travel

Vendet që nuk do mundeni t’i vizitoni kurrë!
Prezantohet treni më i shpejtë në botë!
Burrat që martohen me gra nga një vend i huaj janë më të lumtur!
Gjërat që nuk do të bënte asnjë grua franceze!
Disa fakte rreth jetës në Veriun e Largët!
Kini kujdes! Nëse keni këtë veshje në avion fluturimi juaj mund të anullohet!
Mbahet në Zelandën e Re koncerti më i madh muzikor i pari që prej nisjes së pandemisë
8 gjërat që janë ende mister për shkencëtarët!
“Air India” realizon fluturimin e parë me ekuipazh vetëm gra!
Civilizimi suedez është një tjetër nivel! Ja shembujt që e vërtetojnë!
Me siguri këtu do të donit të ishit! Këto janë hotelet më luksoze në botë për vitin 2021!
Kërkoni të udhëtoni në Britaninë e Madhe?! Fillimisht njihuni me rregullat e hoteleve!
Udhëtimet e saj totalisht kundër masave anti-COVID! Influencuesja “kryqëzohet” nga ndjekësit!
Vajza e tyre refuzonte të mbante maskën! Çifti i bashkëshortëve nxirren nga avioni!
Kërkoni të udhëtoni pa strese?! Ja disa nga gjërat që nuk duhet të bëni përpara fluturimit!
Ura më e gjatë prej xhami, kush guxon të ecë mbi të?!
Këto janë disa nga këshillat që duhet t’i dini patjetër para se të udhëtoni!
Njihuni me plazhet më unike në botë!
Si ka ndikuar pandemia në aeroporte? Njihuni me rrëfimin e një punëtori!
Përse të udhëtosh në ditëlindjen tënde të bën më të lumtur?!
Udhëtoni shpesh vetëm?! Ja disa nga avantazhet dhe disavantazhet që mund t’ju sjellë!
Këto janë vendet me misterioze në botë që me siguri nuk i keni dëgjuar më parë!
Udhëtimi apo martesa ju bën më të lumtur?! Ja çfarë thotë studimi!
Ky fotograf udhëtoi nëpër Evropë për të treguar se si vendet duken pas 100 viteve!
Këto janë disa nga vendet që njerëzit i kanë zbuluar në “Google Maps” krejt rastësisht
Shumë e më shumë shtete tashmë ofrojnë ‘fluturimin në askund’ gjatë pandemisë dhe udhëtarët e adhurojnë
Pandemia nuk i paska frenuar aspak! Ja si po përgatiten evropianët për festat e fundvitit
Top Albania Radio