Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST

Magazine

Protagonistët e Big Brother 1: “Për’puthen është me skenar”
Gaz Paja sugjeron 5 filma që ja vlejnë për t’i shikuar!
Aleksandër Gjoka zbërthen hitet e karrierës së tij që i duam fort edhe sot
Pak pasi deklaroi se është transgjinor, aktorja e famshme i jep fund martesës!
Yjet tuaj të prefereruar kur ishin fëmijë!
Misteri më i madh i Diego Armando Maradona-s!
Dua Lipa tashmë edhe në Netflix!
Portokallia vjen në Top Albania Radio?!
Me apo pa mjekër?! Ja si duken princat e njohur
Ju prezantojmë veshjen e veçantë të Zonjës së parë të SHBA-ve në ceremoninë e inaugurimit të Biden!
Bledi Strakosha kritikon “Telebingo”-n: “Vajzat rrinë në këmbë tërë kohës si debile”
Na paska shpëtuar të gjithëve! Gigi Hadid e paska zbuluar me kohë emrin e vajzës!
Një serial mbi pandeminë së shpejti! Ky aktor do të luajë rolin e Boris Johnson!
Këngëtarja e njohur vendos të shes rezidencën e saj super luksoze!
Njihuni me partnerin e ri të Kourtney Kardashian!
“Edi Rama bën humor më mirë se ne” shprehet Gentian Zenelaj
Ja projektet më të reja muzikore që do të dëgjoni sonte në Lancio
Fansat janë të bindur se mes Elvana Gjatës dhe Mozzik po vjen një bashkëpunim muzikor
Ekskluzive/ Flet konkurrentja 40-vjeçare që u ofendua nga Albi Nako: “Ne ja arritëm qëllimit, bëmë zhurmë mediatike”
Justin Bieber rrëfehet për periudhën më të errët të jetës së tij!
Ekskluzive/ Albi Nako: “Ja përse e krahasova Belën me ‘Planeti i Majmunëve”
Këngëtari i njohur latin po bëhet baba? Kjo foto ngjall dyshimet!
Ekskluzive/ Albi Nako zbulon të vërtetën që fshihet pas komenteve seksiste dhe ofenduese kundrejt konkurrentes 40-vjeçare
Njihuni me njeriun më të paguar nga “YouTube” për vitin 2020!
Hajdutët vjedhin shtëpinë e Miley Cyrus!
Kate Middleton bën ndryshimin e papritur në pamje!
Eno Popi me COVID-19, programi sot nga shtëpia…
Brad Pitt dhe Angelina Jolie tërhiqen nga divorci!
Ja sa i ka kushtuar një veshje bore Nora Istrefit!
Këmbëngul se fytyra është plot me botoks, Jennifer Lopez ka disa fjalë për fansen
Top Albania Radio